Współpraca Twójszklarz.pl

Sprzedaż szkła dla średnich i małych zakładów szklarskich

Twojszklarz.pl to narzędzie które automatyzuje sprzedaż szkła budowlanego i dekoracyjnego lokalnie, zapewniając zakładom szklarskim kompleksową usługę. Każdy szklarz który nawiąże z nami współprace nie musi martwić się o takie e-czynności jak:.

  • stworzenie oferty, czyli profesjonalne przygotowanie kontentu (treści i zdjęć) które przyciągną potencjalnych klientów
  • marketing, czyli dostosowanie oferty do konkretnych grup docelowych w określonych obszarach Internetu, w odpowiednim czasie
  • prowadzenie sklepu/strony internetowej/aukcji (wykorzystujemy skutecznie wszystkie narzędzia sprzedaży)
  • obsługa klienta online (ponieważ przekazywanie informacji o produkcie leży w naszej kwestii, szklarz otrzymuje gotowe do realizacji zamówienie oraz szybką wpłatę za towar)
  • SEM, czyli kampanie w wynikach organicznych oraz poprzez płatne mechanizmy Google

Przede wszystkim z myślą o zakładach szklarskich

Najistotniejszym elementem współpracy jest fakt że zakład szklarski płaci wyłącznie za wyniki, czyli sfinalizowaną sprzedaż, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Usługa rozliczana jest raz w miesiącu po przez wypłacanie serwisowi twojszklarz.pl ustalonych prowizji od sprzedaży, czyli jesteśmy e-przedstawicielem handlowym wynagradzanym od naszej efektywności.

Preferowaną formą płatności jest dla nas przelew online za pośrednictwem popularnego w Polsce systemu Dotpay (transakcja bezprowizyjna), w ten sposób pieniądze są przekazywane na nasz rachunek firmowy w czasie rzeczywistym i już tego samego dnia możemy przystątpić do realizacji zamówienia.

Jakie zakłady pasują do naszego modelu sprzedaży

Wszystkie zakłady szklarskie które posiadają ofertę odpowiadającą naszym produktom oraz są otwarte na klienta detalicznego i potrafią stosunkowo szybko realizować zamówienia. Z naszej strony zapewniamy partnerom przekierowanie wszystkich chętnych w lokalizacji zakładu którzy wpisują słowa kluczowe w Google dotyczące oferty na wymiar szkła płaskiego.

Dla zainteresowanych zakładów

Jeżeli jesteś zainteresowany usługą którą świadczymy, skontaktuj się z nami wypełniając formularz zgłoszeniowy, skontaktujemy się z tobą jeszcze tego samego dnia w celu omówienia najistotniejszych punktów współpracy.

Ponieważ szkło jest docinane na wymiar (personalizacje produktu) oraz zakład szklarski nie używa terminalu (dodatkowa opłata prowizyjna), nie oferujemy płatność przy odbiorze.