Szkło bezbarwne

Szkło bezbarwne

U nas możesz zamówić lustra na wymiar w dowolnym kształcie - docięte na wymiar, szlifowane bądź fazowane. Oferujemy lustra renomowanch producentów w kolorach: srebrnym, brązowym i grafitowym. Skorzystaj z naszego konfiguratora, w którym możesz sprawdzić cenę i zamówić lustra online z możliwością odbioru osobistego w zakładzie szklarskim. Wykonujemy lustra dla klientów indywidualnych, firm oraz zlecenia hurtowe.W razie pytań, zachęcemy do kontaktu z naszym konsultantem.

Dzięki nam zyskujesz:

  • Produkt docięty co do mm lub co do złotówki
  • Szybki czas realizacji zamówienia
  • Gwarancję znakomitej jakości

Szyba na wymiar Float

FLOAT to najpopularniejszy typ szkła. Odznacza się doskonałą przezroczystością ,idealnie płaską powierzchnią oraz brakiem zniekształceń i wad optycznych. Te zalety powodują, że szkło bezbarwne posiada szerokie zastosowanie zarówno wewnątrz jak i za zewnątrz budynków. Cechą charakterystyczną szkła float jest lekko zielonkawy odcień widoczny zwłaszcza na krawędziach, przy czym im grubsza tafla tym intensywniejszy odcień.

Cechy charakterystyczne:

  • szkło przeźroczyste
  • pozbawione zniekształceń
  • bezbarwne o lekko zielonkawym odcieniu

Obróbka - podlega wszystkim rodzajom obróbki

Dostępne grubości – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 15, 19

Zastosowanie okna, ścianki szklane, drzwi szklane, stoliki szklane

SZKŁO OPTIWHITE

jest to szkło typu float pozbawione zielonkawego odcienia i znacznie bielsze od zwykłego szkła bezbarwnego. Sprawdza się, gdy eksponowane są krawędzie szkła oraz gdy wymagane jest neutralne zabarwienie. Charakteryzuje się zwiększoną przepuszczalnością światła i przezroczystością. Optiwhite gwarantuje znakomite odwzorowanie kolorów, dlatego doskonale nadaje się do nadruków na szkle. Nadaje się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Cechy charakterystyczne:

  • idealnie przezroczyste
  • pozbawione zielonkawego odcienia
  • znakomicie odwzorowuje kolory

Obróbka - podlega wszystkim rodzajom obróbki

Dostępne grubości – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 15, 19

Zastosowanie: witryny sklepowe, akwaria

Wykończenie krawędzi

Obrzeża mogą być szlifowanie bądź fazowane. Najczęściej stosujemy szlif typu C-kant oraz szlif trapezowy. Więcej o obróbce krawędzi i rodzajach szlifów.

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.