Lustra na ścianę

Konfigurator na naszej stronie twójszklarz.pl ułatwi Ci dobór lustra na ścianę. Skorzystaj z prostego narzędzia do zamawiania lustra, oferujemy możliwość zamówienia online z opcją bezpłatnego odbioru osobistego.

Do każdego lustra możesz zamówić zawieszki, dzięki którym łatwo zawiesisz taflę na ścianie. Jeśli interesuje Cię lustro o większych rozmiarach, zalecamy przyklejenie lustra do ściany – przyklejona tafla jest unieruchomiona i bezpieczniejsza – w wypadku stłuczenia odłamki lustra pozostaną na ścianie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat montażu lustra na ścianę, zapraszamy do zapoznania się z naszym video instruktażem.

Zespół TwójSklarz.pl

Szklane tablice suchościeralne

Tablice szklane – dobra alternatywa dla tablic suchościeralnych

Szklane tablice do pisania znakomicie nadają się do zapisywania notatek. Łączą w sobie praktyczność tablic suchościeralnych (można po nich pisać pisakami typu – board marker) i elegancję – szkło zawieszone na stalowych okuciach podkreśla nowoczesność biura/pokoju.

Zamawianie lustra na wymiar

lustra na wymiar

Bez tracenia czasu na dojazd ani na dzwonienie do zakładu szklarskiego. Dziś najprostszym sposobem zamówienia lustra na wymiar jest skorzystanie z internetowego konfiguratora, który pozwoli samodzielnie określić wszystkie parametry. Złożenie zamówienia zajmuje nie więcej niż kilka minut.