Transport i montaż szkła

1. Transport szkła do klienta

Niezmiernie istotnym etapem w realizacji zamówienia wyrobów ze szkła jest właściwe opakowanie produktu szklanego oraz jego bezpieczny transport.

Najszybsza dostawa szkła w Polsce

Twojszklarz.pl posiada zakłady szklarskie w całej Polsce, dzięki czemu klient może odebrać szkło osobiście lub dostarczamy je z zakładu położonego najbliżej miejsca zamieszkania odbiorcy, przez co minimalizujemy czas realizacji zamówienia. Szkło transportowane jest samochodem ku temu przystosowanym (posiadającym specjalne racki i zabezpieczenia), przez szklarzy specjalizujących się w tym temacie. Osobista dostawa gwarantuje 100% satysfakcję klienta, dlatego że wszelkie ryzyko z tym związane bierzemy na siebie (wysyłka szkła kurierem to wciąż niestety loteria). Szkło transportowane w ten sposób nie potrzebuje dodatkowych form zabezpieczeń, takich jak skrzynka i powierzchnie amortyzujące, co czyni dostawę przez zakład szklarski opłacalniejszą formę niż wysyłka przez firmę spedycyjną.  

Odbiór szkła przez klienta

Poza tym, że w serwisie twojszklarz.pl możemy sami zamówić materiał lub produkty w atrakcyjnych hurtowych cenach (żeby np. uniknąć ewentualnych marży nakładanych przez podwykonawców), dzięki sieci zakładów możemy również odbierać towar osobiście, unikając dodatkowych kosztów transportu, opakowania oraz ubezpieczenia. Jest to świetna opcja dla tych, którzy mieszkają w rozsądnej odległości od zakładu i szkło zmieści się w ich pojeździe. (Katalog stron internetowych) Po przyjechaniu po odbiór szklarze zainstalują bezpiecznie szkło w Państwa samochodzie tak, aby dotarło do domu nienaruszone.   

2. Montaż szkła u klienta

Zamawiając produkt w naszym serwisie mogą Państwo wybrać od razu opcję jego montażu w domu, wiąże się to oczywiście z wybraniem sposobu dostawy przez zakład szklarski (na ternie miasta - jeżeli w naszej lokalizacji znajduje się odpowiedni punkt, lub na ternie całej Polski - jeżeli w Państwa okolicy nie ma zakładu). Jest to usługa kompleksowa, bez żadnych niespodzianek, gwarantująca pełen profesjonalizm.

Posiadamy licencję na transport i montaż szkła.

Zapraszamy do współpracy / Zespół Twojszklarz.pl