Tablica bezpieczna

TABLICE SZKLANE ZE SZKŁA BEZBARWNEGO

tablica szklana bezpiecznaTym z Państwa, którzy poszukują nowoczesnej tablicy do zapisywania pomysłów i notatek, proponujemy bezpieczne tablice szklane, wykonane ze szkła hartowanego. Szkło hartowane jest materiałem wyjątkowo odpornym na wszelkie uszkodzenia czy uderzenia mechanicznie i znakomicie nadaje się do biur i szkół.

Ogromną zaletą proponowanych przez nas tablic jest również łatwość instalacji/demontażu tablicy, dzięki czemu rearanżacja wnętrza nie będzie stanowiła najmniejszego problemu. Zastosowanie tablic szklanych jest nieograniczone  - wszystko zależy od pomysłu  i inwencji klienta. 

 

Wymiary Tablic

Maksymalny wymiar tablicy może sięgać nawet 3 metrów,  polecamy Państwu jednak sprawdzone wymiary, które znajdziecie w naszym katalogu. Oferujemy zarówno tablice małe, które idealnie sprawdzą się w pokojach naszych pociech, służąc jako notatnik bądź tablica do zapisywania słówek podczas nauki języków obcych, jak i duże tablice lekcyjne. 

Kolory tablic

Tablice bezpieczne dostępne są w standardzie w dwóch wariantach – do wyboru mają Państwo tablicę przezroczystą lub matową. Istnieje też możłiwość zamówienia tablicy w dowolnym kolorze, jednak takie zlecenia wykonujemy na prośbę klienta i wymagają one dłuższego okresu oczekiwania na produkt (do 2 tygodni).

Zalety tablic szklanych

Główną zaletą jest brak smug podczas zmazywania tablicy – zaoszczędzimy dzięki temu czas i nerwy. Tablice są ponadto kompatybilne z różnymi markerami: olejnym, kredowym i zwykłym i sucho ścieralnym. W przypadku tablic w kolorze białym, polecamy czarny marker kredowy – jest dobrze widoczny i łatwy do zmazywania. Mogą go stosować również osoby uczulone na kredę, ponieważ wypełniony jest kredą w formie ciekłej, przez, co nie powstaje charakterystyczne dla kredy pył.

Montaż

Do montażu tablic bezpiecznych używamy mocowań punktowych tzw. rotul. Po nawierceniu otworów wkładamy w nie kołki rozporowe w które wkręcamy śruby. Na nie wchodzą tulejki które dystansują szkło od ściany, później już możemy nałożyć tablice i dokręcić "top" mocować. Bardziej klarowną instrukcję znajdziesz tutaj montaż tablicy szklanej.

tablica szklana bezpieczna

Rys 1. Tablice szklane bezbarwne - ze szkła bezpiecznego-laminowanego, odporne na uderzenia.

tablica bezpieczna na wymiar

Rys 2. Tablice szklane matowe - ze szkła bezpiecznego-laminowanego, odporne na uderzenia.