Tablice szklane do pisania

Tablice szklane do pisania

U nas możesz zamówić tablice szklane do pisania, wykonane z wysokiej jakości szkła bezpiecznego. Oferujemy eleganckie tablice ze szkła w dowolnym wymiarze wyposażone w 6 uchwytów ze stali nierdzewnej.

Wersja 6 uchwytowa, sprawdza się przy większych wymiarach o pow., większej niż 1 m2 (np. 200x100 cm.). Tablice o wymiarach np. 120x90 cm. i 150x100 cm. wykonujemy w wersji 4 uchwytowej. U nas masz możliwość odbioru osobistego bądź dowozu na terenie miasta. W razie pytań możesz skonsultować się z nami telefonicznie, korzystając z zakładki kontakt. Zachęcamy do odwiedzenia naszej galeriiGALERIA TABLICE SZKLANE i aukcji na allegro AUKCJE ALLEGRO

Co powinieneś wiedzieć na temat szklanych tablic do pisania?

Najważniejsze informacje na temat tablic:

  • Wykonane są z wysokoiej jakości szkła płaskiego
  • Krawędzie tablic są szlifowane i polerowane.
  • Uchwyty ozdobne wykonane są ze stali nierdzewnej.
  • Do zestawu dołączamy śruby i kołki montażowe.

Jak wybrać rozmiar szklanej tablicy do pisania? - wersja 4 czy 6 uchwytowa?

Jeśli szukamy dużych tablic szklanych do zapisywania notatek, polecanym wymiarem jest wymiar prostokątny: 100x150 cm. Przy takich wymiarach stosujemy wersję czterouchwytową, która gwarantuje dobrą stabilność i wygląda estetycznie.

Przykłady najpopularniejszych wymiarów:

  • 120x90 cm. - 4 uchwyty (opcjonalnie 6)
  • 100x150 cm. - 4 uchwyty (opcjonalnie 6)

Montaż tablic szklanych

Do montażu tablic bezpiecznych używamy mocowań punktowych tzw. rotul. Po nawierceniu otworów wkładamy w nie kołki rozporowe w które wkręcamy śruby. Na nie wchodzą tulejki które dystansują szkło od ściany, później już możemy nałożyć tablice i dokręcić "top" mocować. Bardziej klarowną instrukcję znajdziesz tutaj montaż tablicy szklanej.

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.