Tablica suchościeralna

Tablica suchościeralna

U nas możesz zamówić szklane tablicę suchościeralną do pisania. Oferujemy tablice w kolorze: białym, czarnym oraz tablice bezbarwne. Szkło znakomicie nadaje się na powierzchnię tablicy – ma elegancki wygląd, nie pozostawia smug i jest łatwe do czyszczenia. Ponadto nasze szkło jets hartowane, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania. Nasze tablice wyposażona są w zestaw ozdobnych rotuł ze stali nierdzewnej i zestaw śrub i kołków montażowych. Zobacz naszą VIDEO PREZENTACJĘ


Tablica suchościeralna firmy TwójSzklarz:

  • •  wykonana z bezpiecznego szkła hartowanego
  • •  wyposażona w zestaw okuć do montażu
  • •  brak smug podczas zmazywania
  • •  Gwarancja znakomitej jakości

Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu GALERIA TABLICE SZKLANEAUKCJE ALLEGRO

Tablica suchościeralna - parametry techniczne

Nasza szklana tablica suchoscieralna składa się z następujących elementów:

- Tafli szkła superjasnego – pozbawionego charakterystycznego dla szkła float zielonkawego odcienia

- Szkła - hartowanego, co gwarantuje dużą odporność na uderzenia mechaniczne

- Okuć – zestaw rotul ozdobnych ze stali nierdzewnej. Rotule bardzo dobrze podtrzymują taflę jak i stanowią element dekoracyjny.

- Zestawu śrub i kołków montażowych.

Po Tablicy suchościeralnej ze szkła można pisać markerami do tradycyjnych tablic szklanych, markerami kredowymi. Jest też możliwość stosowania markerów permanentnych, ale w tym wypadku musimy użyć alkoholu do zmycia tafli. 

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.

1. Przyklejanie lustra

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/q-1XNmvVe2o

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/dvU6ceZT5NI

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).