Szyba do kominka Tarnów

Szyba do kominka Tarnów

Jeżeli pochodzisz z miasta Tarnowa i szukasz szkła kominkowego o dużej odporności termicznej - to trafiłeś we właściwe miejsce. Twójsklarz.pl oferuje formatki szkła żaroodpornego cięte na wymiar z możliwością odbioru materiału na miejscu.

Poniżej, pod przyciskiem "oblicz cenę", znajdziesz kalkulator szkła on-line, dzieki któremu szybko zorientujesz się jaki jest koszt szyby.

Szybko, dokładnie i profesjonalnie

Nasz serwis jest wirtualnym zakładem, który pozwala klientowi zaznajomić się z kompleksową ofertą  szklarską, jednocześnie sprawdzając ceny materiału i usług. Zamówienie realizowane jest on-line; klient pojawia się w zakładzie gdy produkt jest już gotowy, o czym zostaje poinformowany (za pośrednictwem sms lub email).

Nad zamówieniem czuwa doświadczony zespół szklarzy, obsługujacy nowoczesny park maszynowy w którym znajdziemy takie urządzenia jak: szliferki, fazowarki, wiertarki, maszyny cnc, piece do laminowania oraz wiele innych urządzeń usprawniających procesy przetwórcze.

Odbierz w zakładzie lub zamów dostawę

Ponieważ nasz zakład znajduje się blisko centrum, każdy klient może wygodnie podjechać po szkło, gdzie pracownicy zakładu pomogą zainstalować je w samochodzie oraz poinstruują jak się z nim obchodzić, żeby nie uszkodzić go przypadkiem w trakcie transportu.

Złóż zamówienie telefonicznie

Jeżeli masz wątpliwości co do zamówienia skorzystaj z naszego biura obsługi klienta i złóż zamówienie telefonicznie. Po zadeklarowaniu zamówienia przez telefon otrzymasz wiadomość e-mail z ofertą, gdzie będziesz mógł sprawdzić czy wszystkie informacje się zgadzają oraz z danymi do przelewu, jeżeli zdecydujesz się na zakup. Po otrzymaniu twojej wpłaty natychmiast przystąpimy do realizacji.

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.