Szkło zbrojone

Szkło zbrojone

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną szkła zbrojonego. U nas możesz sprawdzić online i zamówić szkło zbrojone na wymiar. Szkło zbrojone stosujemy na świetliki w halach przemysłowych, jako dekoracje w industrialnych wnętrzach czy jako szkło bezpieczne o zwiększonej wytrzymałości. Szkło to posiada wtopioną metalową siatkę o kwadratowych oczkach o boku 12,7 mm. Siatka ta zwiększa wytrzymałość szkła i utrudnia sforsowanie.

U nas zyskują Państwo:

  • Produkt docięty co do mm lub co do złotówki
  • Szybki czas realizacji zamówienia
  • Możliwością odbioru osobistego
  • Możliwość odbioru osobistego/dowozu na terenie miasta

Szkło zbrojone cięte na wymiar

Charakterystycznym elementem nowoczesnego budownictwa są przeszklone tarasy, szklane ścianki, daszki, balustrady, windy czy duże okna balkonowe. Aby nie stanowić niebezpieczeństwa dla mieszkańców, ani okazji dla włamywaczy, elementy te, poza estetycznym wyglądem, powinna charakteryzować również duża wytrzymałość na uszkodzenia, ogień lub obciążenie spowodowane śniegiem i deszczem. W takich przypadkach idealnie sprawdza się szkło zbrojone - kolejny obok szyby laminowanej rodzaj bezpiecznego szkła.

Wewnątrz szkła zbrojonego znajduje się wtopiona stalowa siatka, o kwadratowych oczkach wielkości ok. 13 mm, dzięki której, w przypadku pęknięcia szyby, szkło nie rozpryskuje się na drobne kawałki. Fakt ten ma ogromne znaczenie w wypadku próby włamania, silnego wiatru lub deszczu, bądź nadmiernego obciążenia, spowodowanego zalegającym zimą śniegiem.

Poza tym, że szkło zbrojone zapewnia bezpieczeństwo, jest też oryginalną szybą dekoracyjną, o surowym, industrialnym charakterze. Cechy charakterystyczne Po kliknięciu przycisku "Oblicz cene" zostaniemy przeniesieni do konfiguratora pozwalającego na: szkło o dużej wytrzymałości, odporne na uszkodzenia bezpieczne – w przypadku pęknięcia szyby nie grozi nam okaleczenie łatwy montaż

Tniemy na wymiar

Celem naszej firmy jest jak najlepsze dostosowanie produktu do Państwa indywidualnych potrzeb, dlatego na życzenia klienta przytniemy szkło do dowolnego wymiaru i kształtu. Istnieje także możliwość umieszczenia między taflami folii w dowolnym kolorze, z dowolnym wzornictwem. Jeżeli nie są Państwo pewni jak osiągnąć wymarzony efekt, zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci podpowiedzą Wam jak uzyskać oczekiwany rezultat! Strona twojszklarz.pl gwarantuje Państwu: atrakcyjne ceny szybki czas realizacji zamówienia bezpieczną dostawę produkty najwyższej jakości, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb

Cechy charakterystyczne:

  • szkło przeźroczyste
  • pozbawione zniekształceń
  • bezbarwne o lekko zielonkawym odcieniu

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.