Szkło bezpieczne cena

Szkło bezpieczne cena

U nas możesz sprawdzić cenę/zamówić online szkło hartowane na wymiar. Przy szkle hartowanym zawsze stosujemy obróbkę krawędzi: szlifowanie lub fazowanie. Posiadamy zakres grubości od 4 do 15 mm. Hartujemy szkło float/optiwhite(superjasne)/antisol(brązowe i grafitowe) i decormat(matowe). Szkło hartowane ma zwiększoną odporność na uderzenia; stosujemy je na: blaty, półki szklane, gabloty, balustrady, drzwi czy schody.

Dzięki nam zyskujesz:

  • Produkt docięty co do mm i co do złotówki
  • Możliwość odbioru osobistego lub dowozu na terenie miasta
  • Czas realizacji: w przypadku szkła hartowanego od 7do 12 dni
  • Gwarancję znakomitej jakości

Szkło hartowane

Szkło bezpieczne cena szkła na wymiar

Szkło float to materiał o idealnie gładkiej powierzchni. Jest całkowicie pozbawione zniekształceń optycznych przez co idealnie nadaje się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy krystalicznej przejrzystości. Mimo stosowanej nazwy szkło bezbarwne, krawędź tafli jest koloru lekko zielonego - to naturalny odcień szkła spowodowany obecnością sody. Kolor ten szczególnie widoczny jest na krawędzi grubego szkła. Float to nazwa procesu technologicznego, w którym masa szklana krzepnie na powierzchni roztopionego cynku.

Zastosowanie: blaty szklane, podłogi szklane, tablice ogłoszeń, elementy dekoracyjne ściany, fasady budynków

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.

1. Przyklejanie lustra

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/q-1XNmvVe2o

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/dvU6ceZT5NI

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).