Szkło Antisol

SZKŁO ANTISOL - BARWIONE W MASIE

szkło antisol Z pewnością wiedzą Państwo, jak męczące jest przebywanie w mocno nasłonecznionym pomieszczeniu w upalny dzień. Często z pomocą przychodzą wtedy rolety czy żaluzje, które wprawdzie chronią przed promieniami słonecznymi, ale ich wadą jest to, że przyciemniają pomieszczenie i całkowicie ograniczają nam widoczność. Jeżeli nie chcemy rezygnować z widoków za oknem, ani odczuwać dyskomfortu w upalny dzień warto pomyśleć o rozwiązaniu, którym jest szkło typu Antisol (inaczej nazywane szkłem barwionym w masie).

lustra na wymiar krakow

Antisol tłumi i pochłania promieniowanie cieplne oraz świetlne – taki efekt uzyskuje się poprzez dodanie, na etapie topienia, specjalnych barwników. Barwniki te sprawiają, że pewne składniki barwy światła białego są silnie przez szkło absorbowane. Ta cecha sprawia, że szkło barwione w masie ma szeroki wachlarz zastosowań w miejscach, w których zależy nam na ochronie przed nadmiernym nasłonecznieniem - doskonale sprawdza się w produkcji szklanych drzwi, ścianek, balustrad czy daszków.

Oprócz funkcji praktycznej, Antisol pełni także funkcję dekoracyjną. Szkło barwione w masie występuje w pięciu odcieniach (czarny, brązowy, grafitowy, niebieski i zielony), które odpowiednio zaaranżowane dają niepowtarzalne efekty wizualne, podnoszą walory estetyczne budynku i jego otoczenia.

Cechy charakterystyczne:

  • ochrona przed promieniowaniem słonecznym
  • możliwość wyboru koloru szkła spośród 5 dostępnych odcieni
  • daje poczucie prywatności (efekt lustrzanego odbicia architektury otoczenia w elewacji)

Tniemy na wymiar

Celem naszej firmy jest jak najlepsze dostosowanie produktu do Państwa indywidualnych potrzeb, dlatego na życzenia klienta przytniemy szkło do dowolnego kształtu i wymiaru.

Jeżeli nie są Państwo pewni jak osiągnąć wymarzony efekt, zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci podpowiedzą Wam jak uzyskać oczekiwany rezultat!