Sprzedaż hurtowa szkła

Sprzedaż hurtowa - oferta ogólna

sprzedaż hurtowa szkła płaskiegoKupując więcej płacisz mniej! Mimo iż, poprzez system witryny, na której właśnie się znajdujesz, realizowane są jedynie zakupy detaliczne, nasza firma w głównej mierze prowadzi sprzedaż hurtową szkła budowlanego i dekoracyjnego oraz produktów stworzonych na ich bazie.

Proponujemy zatem zapoznanie się z podanymi tu ogólnymi uwarunkowaniami i zachęcamy do zakupu większych ilości naszych wyrobów.

Zakupione szkło, lub też każdy inny towar z naszej oferty, możesz odebrać we własnym zakresie w jednym z naszych punktów, albo skorzystać z transportu zorganizowanego przez nas. Realizujemy duże dostawy na paletach w każdy rejon Polski oraz do krajów EU.

Dział handlowy i indywidualne wyceny

Szkło płaskie sprzedaż hurtowaJeśli planujesz, bądź już chciałbyś zamówić odpowiednio duże ilości produktów z naszego asortymentu i uzyskać ceny hurtowe, skontaktuj się z Nami poprzez podany niżej adres e-mail lub telefonicznie.

Wszystkie zamówienia rozpatrujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę różne aspekty, natomiast ogólne warunki, a przede wszystkim ilości minimalne, przy których jest możliwość zakupu po niższych cenach, podajemy w dalszej części poniżej.

Zapewniamy dogodne warunki stałej współpracy, szybką realizację zamówień oraz atrakcyjne ceny!

Kontakt z Działem Handlowym: tel: +48 664 320 254 e-mail: m.witek@twojszklarz.pl

Dodatkowe informacje

Szkło na wymiar w ilościach hurtowychWszystkie oferowane w naszym sklepie typy szkła możesz zakupić taniej, czy to na potrzeby montażowe czy do dalszej odsprzedaży. Ostateczne warunki handlowe zależą w głównej mierze od wielkości zamówienia, jednak obowiązujące minimum, od którego możliwa jest niższa cena, to 10m2  z danego typu szkła i/lub minimum 3000 zl netto wartości zamówienia.

Dodatkowo, możesz przesłać nam do wyceny wszelkiego typu nieszablonowe zamówienia, wymagające zaawansowanego/precyzyjnego przetwórstwa - przygotujemy dla ciebie kosztorys w oparciu o rys. techniczny oraz dostarczymy szkło w wybrane miejsce na uzgodniony termin.

Oprócz typowej działalności przetwórczej, zajmujemy się również dystrybucją i sprzedażą hurtową różnych artykułów związanych ze szkłem typu: półki szklane, tablice szklane, blaty szklane, balustrady szklane oraz wiele innych.

Minimalne warunki hurtowe

Wycena szkła na wymiarPoniżej podajemy ilości bądź wartości, które mogą kwalifikować do tańszych zakupów oferowanego przez nas szkła:

- min. wartość 3000 zł (netto) - min. ilość 10m2

Ostateczne ceny ustalane są indywidualnie i zależą od wielkości oraz specyfiki potencjalnego zamówienia. W celu uzgodnienia konkretnych warunków sprzedaży, prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym. Dołożymy wszelkich starań, aby były one jak najbardziej korzystne i satysfakcjonujące obie strony.

Polecamy również dokonywanie zakupów za pomocą wygodnych i szybkich jeżeli chodzi o czas realizacji konfiguratorów szkła. Od ręki i tanio kupisz tam różne typy szkła - na pewno warto zajrzeć!

Dystrybutor szkła Twój Szklarz - Zapraszamy do współpracy!