Ogólne warunki handlowe

Prosimy o uważne przeczytanie Warunków i Postanowień ("Warunki", "Ogólne warunki handlowe") przed rozpoczęciem korzystania ze sklepu www.twojszklarz.pl aplikacji mobilnej ("Usługa") obsługiwane przez moja firma ("nas", "my" lub "nasz").

Przez dostęp lub korzystanie z usługi użytkownik zgadza się przestrzegać niniejszych warunków. Jeśli nie zgadzasz się z jakąkolwiek częścią warunków, zamknij przeglądarkę i nie korzystaj z serwisu.

Zakupy

Jeśli chcesz zakupić jakiegokolwiek produkty lub usługi dostępne za pośrednictwem usługi ("zakup"), możesz zostać poproszony do dostarczania niektórych informacji istotnych dla swojego zakupu w tym, bez ograniczeń, swoje...

Treści

Nasz serwis pozwala na post, linki, przechowywania, dzielenie się i inny sposób udostępniania pewnych informacji, tekstu, grafiki, filmów oraz innych materiałów ("zawartość"). Jesteś odpowiedzialny za...

Zmiany

Zastrzegamy sobie prawo, wedle własnego uznania, aby zmodyfikować lub zastąpić niniejszych warunków w dowolnym momencie. Jeśli dokonamy zmiany postaramy się to zrobić z co najmniej 30-dni wyprzedzeniem przed wejściem w życie nowych warunków. Niemniej istotne zmiany będą ustalane według naszego uznania.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niniejszych warunków, prosimy o kontakt z nami.