Lustro na wymiar Cena

Lustro na wymiar Cena

Skorzystaj z naszego konfiguratora i sprawdź cenę lustra online - dobierz kolor i grubość tafli, rodzaj obróbki krawędzi i dodatkowe akcesoria. Oferujemy możliwość zamawiania luster i szkła online z opcją odbioru osobistego bezpośrednio w zakładzie szklarskim. Wykonujemy lustra renomowanych producentów ( AGC, Pilkington) szlifowane i fazowane maszynowo zgodnie z twoim życzeniem. Sprawdź nasze ceny i zamów lustro nie wychodząc z domu!

Dzięki nam zyskujesz:

  • Lustra na wymiar w dobrej cenie
  • Możliwość odbioru osobistego/dowozu na terenie miasta
  • Szkło i lustra najwyśzej jakości
  • Profrsjonalną obsługę klienta

Tniemy na wymiar

Celem naszej firmy jest jak najlepsze dostosowanie produktu do Państwa indywidualnych potrzeb, dlatego twojszklarz.pl oferuje lustra na wymiar najwyższej jakości iw dobrej cenie. Sprzedajemy szkło topowych europejskich producentów, w dowolnym kształcie i kolorze. Istnieje możliwość wyboru spośród różnych grubości.

Oferujemy bezpieczny transport luster na terenie miasta; dowozimy szkło również pozamiastem, ale w tym wypadku zalecamy kontak z konsultantem w celu ustalenia kosztu. Jeżeli nie są Państwo pewni jak osiągnąć wymarzony efekt, zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci podpowiedzą Wam jak uzyskać oczekiwany rezultat!

Strona twojszklarz.pl gwarantuje Państwu:

  • atrakcyjne ceny
  • szybki czas realizacji zamówienia
  • bezpieczną dostawę
  • produkty najwyższej jakości, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.

1. Przyklejanie lustra

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/q-1XNmvVe2o

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/dvU6ceZT5NI

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).