Lustro do przedpokoju

Lustro do przedpokoju

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości lustro do przedpokoju, docinane na wymiar, według budżetu i preferencji klienta. Niezależnie od tego, czy masz niewielki przedpokój i potrzebujesz sprawdzonych ekonomicznych rozwiązań, czy dużych, zdobionych kształtów, pasujących do większych pomieszczeń – u nas dostaniesz materiał przetworzony według oczekiwań przez wykfalifikowany zespół szklarzy, przy wykorzystaniu najnowszej technologii.

Lustro w przedpokoju – domowa przymierzalnia

Lustra do przedpokoju służą do przeglądania się i powinny być na tyle duże, by obejmować całą sylwetkę. Dodatkowym ich plusem jest to, że powiększają wizualnie przestrzeń w korytarzu. Są to lustra wykonywane przeważnie na wymiar - przykładowy rozmiar 160 cm x 100. Rozmiar jest powiązany z grubością i zaleca się by lustra do wymiarów 150x100 cm miały grubość 4mm, a lustra o większych wymiarach - 5mm.

Lustra w przedpokoju mają często charakter ozdobny, dlatego stosuje się w nich fazę. Faza – czyli szlif wykonany pod skosem, powoduje załamanie powierzchni szkła, co daje przyjemny dla oka efekt końcowy. Faza ma przeważnie wymiar od 10 do 20 mm. Najczęściej spotyka się jednak fazę o szerokości 15 mm.

Lustra do przedpokoju są przeważnie wieszane, dlatego powinny być wyposażone w wieszaki. (Jeśli zaglądną państwo do naszego konfiguratora luster online, wieszaki można zamówić w akcesoriach). Wieszaki można zamówić dodatkowo i samodzielnie przykleić – posiadają one folię dwustronną, co czyni jej wyjątkowo łatwymi w instalacji. Zanim przystąpimy do wieszania lustra pamiętajmy, że jego środek powinien znajdować się na wysokości oczu. Przeważnie będzie to 1,6 [m] jednak zawsze trzeba brać pod uwagę wzrost członków rodziny.

LUSTRA DO PRZEDPOKOJU NA WYMIAR

Jeśli szukają Państwo luster do przedpokoju, zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora online, który umożliwia docięcie lustra do dowolnego wymiaru i kształtu. Po kliknięciu przycisku "Oblicz cenę" zostaniemy przeniesieni do konfiguratora, który umożliwi:

  • kalkulację ceny lustra
  • dobieranie rozmiaru lustra
  • dobieranie obróbki krawędzi: szlif, faza
  • dobieranie akcesoriów montażowych
  • wybranie dogodnego sposobu dostawy
  • szybką wpłatę i ekspresową realizację

ZOBACZ NASZE LUSTRA NA ŚCIANIE

Rys 1. Lustra srebrne, naklejane na szafę, dające efekt przestronności.

lustro przedpokój szafa

Rys 2. Klasyczne lustra szlifowane lub fazowane, wieszane lub klejone na ścianie

lustro do przedpokoju

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.

1. Przyklejanie lustra

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/q-1XNmvVe2o

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/dvU6ceZT5NI

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).