Lustra ozdobne

Lustra ozdobne

U nas znajdziesz lustra ozdobne wykonywane na wymiar zgodnie z twoim życzeniem. Lustra ozdobne stanowią często dekorację salonu/łazienki, dlatego ich krawędzie szlifujemy na poler lub fazujemy. Fazowanie nadaje lustru efekt eleganckiej ramki; dodatkowo faza załamuje światło dając przyjemny dla oka efekt wizualny. Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora, w którym możesz dobrać zarówno wymiar lustra jak i obróbkę krawędzi – kupując online masz możliwość odbioru osobistego w swoim mieście.

Gwarantujemy:

  • Najniższe ceny
  • Lustra ozdobne najwyższej jakości – sprzedajemy tylko certyfikowane lustra
  • Szybką realizację twojego zlecenia

Jasne lustra ozdobne do salonu

W naszej ofercie posiadamy również lustra super jasne – optiwhite, w odróżnieniu od zwykłych luster srebrnych, nie posiadają one charakterystycznego zielonkawego zabarwienia, widocznego zwłaszcza na krawędziach. Sprawdzają się w jasnych pomieszczeniach oraz w przypadku, gdy krawędź lustra jest wyraźnie wyeksponowana.

Oprócz luster optiwhite oferujemy lustra brązowe i grafitowe. Są to typowe lustra ozdobne, które nie nie służą do przeglądania się. Stosuje się na ściany w restauracjach czy hotelach, są tez często podklejane pod lustra srebrne stanowiąc tym samym ozdobną ramkę.

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.

1. Przyklejanie lustra

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/q-1XNmvVe2o

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/dvU6ceZT5NI

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).