Lustra online

LUSTRA ONLINE

lustra onlineOferujemy lustra online wykonywane pod dowolny wymiar. Posiadamy szeroką gammę luster( od srebrnych po brązowe i grafitowe), dostępnych w popularnych grubościach, z możliwością obróbki krawędzi – szlifowanie lub fazowanie.

Po licznych zapytaniach klientów, uruchomiliśmy konfigurator luster, dostępny w wersji online. Dzięki niemu masz możliwość skonfigurowania lustra według twoich potrzeb. Zostaniesz przeprowadzony przez 4 kroki: wybór wymiaru lustra online, wybór koloru, wybór grubości oraz obróbkę krawędzi. Poniżej zamieszczamy krótkie wyjaśnienie każdego z kroków.

lustra na wymiar krakow


KROK 1 WYBÓR KSZTAŁTU I WYMIARU

Mamy do wyboru siedem kształtów, przy czym najpopularniejszym jest prostokąt. Wymiary każdej figury mają ograniczenia. W przypadku prostokąta jest to max. 250 na 320cm. Kształty owalen sa na ogół droższe, gdyż podczas wycinania powstaje więcej odpadu a w wypadku obróbki krawędzi proces jest bardziej skomplikowany.

KROK 2 WYBÓR KOLORU LUSTRA

Posiadamy lustra w kolorze: srebrnym, brązowym i grafitowym. Lustra srebrne stanowią większość zamówień. Lustra kolorowe są rzadziej spotykanie i stosowane głównie jako dekoracja wnętrz.

KROK 3 WYBÓR GRUBOŚCI TAFLI

Oferujemy tafle o grubości 4 i 5 mm. Tafle 4 mm, polecamy do luster o maksymalnym polu powierzchni 1,5 do 2 m2. Poniżej tych wartości stosuje się lustro o grubości 5mm – posiada ono większą wytrzymałość na stłuczenie i nie wygina się w osi symetrii przy szerokości rzędu 2,5 m.

KROK 4 WYBÓR OBRÓBKI KRAWĘDZI

W przypadku kształtów prostokątnych oferujemy szlif płaski oraz fazowanie. Szlif płaski jest w standardzie polerowany. W przypadku kształtów owalnych proponujemy szlif ołówkowy, który również polerujemy. Mamy również możliwość fazowania po łuku, jednak jest to jedna z droższych metod obróbki.

MONTAŻ I INSTALACJA

Nasz zespół montażowy szybko i profesjonalnie dowiezie i zamontuje każde lustro. Przed dokonaniem zakupu polecamy skontaktowanie się z naszym doradcą, który udzieli wskazówek i wyjaśni ewentualnie zapytania odnośnie obróbki lustra. Polecamy również zapoznanie się z naszym blogiem, gdzie znaleźć można cenne wskazówki dotyczące montażu i doboru luster.

ZOBACZ NASZE LUSTRA NA ŚCIANIE

lustra online na wymiar

lustra online cena

Rys 1,2,. Zamów lustra z obrazków w ścisłym dopasowaniu do twojej ściany w naszym wirtualnym zakładzie szklarskim.