Lustra nowoczesne

Lustra nowoczesne

U nas znajdziesz lustra nowoczesne wykonywane na wymiar zgodnie z twoim życzeniem. Posiadamy lustra w kolorach: srebrnym, grafitowym i brązowym. Kolor srebrny służy do przeglądania się jak i powiększa optycznie pomieszczenie, kolory brązowy i grafitowy służą przeważnie, jako dekoracja, lub stosowane są, jako podkład pod lustro srebrne.

W ofercie posiadamy również nowoczesne lustra Clearvision, które znakomicie sprawdzają się w jasnych pomieszczeniach. Tafla lustra clearvision zbudowana jest z super jasnego szkła optiwhite, które pozbawione jest zielonkawego odcienia. Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora onlie, który umożliwia łatwe i szybkie zamówienia lustra online.

Lustra nowoczesne do salonu

Posiadamy w ofercie lustra z mozaiką: metalową, diamentową i szklaną. Nasze lustra znakomicie wpasowują się do nowoczesnych wnętrz. Mozaika diamentowa i szklana załamują promienie świetlne nadając pokojowi ciepłą aurę. Z kolei mozaika metalowa, pasuje do jasnych wnętrz wyposażonych w metalowe lub srebrne detale.

Oprócz luster optiwhite oferujemy lustra brązowe i grafitowe. Są to typowe lustra ozdobne, które nie nie służą do przeglądania się. Stosuje się na ściany w restauracjach czy hotelach, są tez często podklejane pod lustra srebrne stanowiąc tym samym ozdobną ramkę.

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.

1. Przyklejanie lustra

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/q-1XNmvVe2o

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/dvU6ceZT5NI

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).