Lustra na wymiar Wrocław

Lustra na wymiar Wrocław

U nas możesz zamówić lustra na wymiar w dowolnym kształcie - docięte na wymiar, szlifowane bądź fazowane. Oferujemy lustra renomowanch producentów w kolorach: srebrnym, brązowym i grafitowym. Skorzystaj z naszego konfiguratora, w którym możesz sprawdzić cenę i zamówić lustra online z możliwością odbioru osobistego w zakładzie szklarskim. Wykonujemy lustra dla klientów indywidualnych, firm oraz zlecenia hurtowe. W razie pytań, zachęcemy do kontaktu z naszym konsultantem.

Dzięki nam zyskujesz:

  • Produkt docięty co do mm i co do złotówki
  • Możliwość odbioru osobistego/dowozu/montażu
  • Szybki czas realizacji zamówienia
  • Gwarancję znakomitej jakości

Nasze lustra

Posiadamy w ofercie lustra na wymiar o grubości 4 i 5 mm, docinane z formatki 250x320cm. Nasze lustra wykonane są zgodnie z normą PN-EN 1036 i charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na wilgoć i korozję. Dodatkowo oferujemy akcesoria takie jak: zawieszki o rozmiarach 80x80mm, 160x80mm i montażowy klej silikonowy.

Jeśli zależy ci na bezpieczeństwie, istnieje możliwość podklejenia lustra folią ochronną, która w razie stłuczenia. przytrzyma odłamki tafli. Folia przydaje się, gdy chcemy zamontować lustro w miejscu publicznym, gdzie wymogi bezpieczeństwa grają kluczową rolę.

Posiadamy lustra w kolorze: srebrnym, brązowym i grafitowym. Lustra srebrne są najpowszechniejsze i służą do przeglądania się w odróżnieniu od luster: brązowego i grafitowego, które stanowią najczęściej element dekoracyjny. Lustra kolorowe spotykamy najczęściej jak dodatek dekoracyjny w restauracjach, sklepach czy firmach.

Montaż

Lustra można przykleić do ściany/glazury bądź powiesić na zawieszkach. Przy mniejszych wymiarach – do 1,2 m2 – polecamy wieszanie lustra, natomiast przy większych, zalecamy klejenie. Klejenie większych formatów wymaga często pomocy specjalisty, gdyż odpowiednie przygotowanie podłoża jak i wybór kleju, będą miały zdecydowany wpływ na żywotność lustra. Jeśli chcesz zamontować lustro bądź umówić się na pomiar, skontaktuj się z nami – numer telefonu znajdziesz pod następującym linkiem: Lustra na wymiar Kraków – kontakt.

Pomoc online

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z naszym konsultantem lub wyślij e-mail, pod podany niżej adres: Telefon: 664 320 254 E-mail: sklep@twojszklarz.pl Skype ID: twojszklarz

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.

1. Przyklejanie lustra

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/q-1XNmvVe2o

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/dvU6ceZT5NI

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).