Lustra na wymiar Rzeszów

Lustra na wymiar Rzeszów

U nas możesz zamówić lustra na wymiar o dowolnych kształtach. Wykonujemy lustra klasyczne na wymiar z krawędzią szlifowaną bądź fazowaną. W naszej ofercie posiadamy lustra srebrne, brązowe i grafitowe. Gwarantujemy szybkie wykonanie zlecenia i bezpieczny transport/montaż na terenie Rzeszowa i okolic. Sprawdź nasze ceny korzystając konfiguratora bądź skontaktuj się telefonicznie/mailowo z naszym konsultantem.

Dzięki nam zyskujesz:

  • Produkt docięty co do mm lub co do złotówki
  • Szybki czas realizacji
  • Możliwością odbioru osobistego
  • Bezpieczną dostawę
  • Gwarancję znakomitej jakości

NASZE USŁUGI

Docinamy lustra w siedmiu domyślnych kształtach dostępnych w oknie konfiguratora. Jeśli potrzebujesz innego kształtu, zachęcamy do skorzystania z naszego formularza zapytań. Nasi handlowcy udzielą Ci szybkiej odpowiedzi.

Posiadamy możliwość obróbki luster o grubościach 4,5 i 6mm. Docinamy/szlifujemy i fazujemy dowolne kształty zgodnie z życzeniem klienta.  Fazowanie wykonujemy w zakresie szerokości od 15 do 30 mm.

REALIZACJE

Zachęcamy do zapoznanie się z galeria realizacji, w której znaleźć można ciekawe aranżacje. 

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.

1. Przyklejanie lustra

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/q-1XNmvVe2o

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/dvU6ceZT5NI

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).