Lustra na wymiar Lublin

Lustra na wymiar Lublin

Zamów online lustro w dowolnym wymiarze i odbierz je osobiście naszym punkcie w Lublinie. Sprawdź nasze ofertę online i dobierz sam parametry lustra. Oferujemy lustra renomowanych producentów: Saint Gobain, Guardian. Posiadamy park maszynowy umożliwiający obróbkę krawędzi: szlifowanie lub fazowanie i wiercenie. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym konsultantem.

U nas zyskujesz:

  • Lustro docięte co do mm i co do złotówki
  • Możliwość odbioru osobistego/dowozu/montażu w Krakowie
  • Atrakcyjną cenę
  • Gwarancję znakomitej jakości

Dane techniczne luster

Oferowane wykonane są zgodnie z normą PN-EN 1036 i charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na wilgoć i korozję. Dodatkowo oferujemy akcesoria takie jak: zawieszki o rozmiarach 80x80mm, 160x80mm i montażowy klej silikonowy.

Jeśli zależy ci na bezpieczeństwie, istnieje możliwość podklejenia lustra folią ochronną, która w razie stłuczenia. przytrzyma odłamki tafli. Folia przydaje się, gdy chcemy zamontować lustro w miejscu publicznym, gdzie wymogi bezpieczeństwa grają kluczową rolę.

Posiadamy lustra w kolorze: srebrnym, brązowym i grafitowym. Lustra srebrne są najpowszechniejsze i służą do przeglądania się w odróżnieniu od luster: brązowego i grafitowego, które stanowią najczęściej element dekoracyjny. Lustra kolorowe spotykamy najczęściej jak dodatek dekoracyjny w restauracjach, sklepach czy firmach.

Montaż

Lustra można przykleić do ściany/glazury bądź powiesić na zawieszkach. Przy mniejszych wymiarach – do 1,2 m2 – polecamy wieszanie lustra, natomiast przy większych, zalecamy klejenie.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego koanału YouTube na którey umiściliśmy videoinstruktaż montazu luster:  VIDEO MONTAŻ LUSTER

Kontakt

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z naszym konsultantem lub wyślij e-mail, pod podany niżej adres: E-mail: sklep@twojszklarz.pl Skype ID: twojszklarz

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.

1. Przyklejanie lustra

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/q-1XNmvVe2o

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/dvU6ceZT5NI

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).