Lustra na wymiar Katowice

Lustra na wymiar Katowice

Wykonujemy lustra wymiar w dowolnym kształcie o krawędzi ostrej, szlifowanej bądź fazowanej. Specjalizujemy się zarówno w lustrach do salonów fryzjerskich/sal gimnastycznych jak i w mniejszych lustrach przeznaczonych do przedpokoju czy łazienki. Zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora, który umożliwia szybkie i proste zamówienia lustra na wymiar bez wychodzenia z domu.

Dzięki nam zyskujesz:

  • Dobrą cenę
  • Możliwość zamówienia lustra online z odbiorem osobistym
  • Krótki czas realizacji
  • Gwarancję znakomitej jakości

Lustra w 3 kolorach

Docinamy lustra w kolorze srebrnym, grafitowym i brązowym. Najczęściej spotykamy lustra srebrne, które służą typowo do przeglądania. Lustra brązowe i grafitowe pełnia natomiast funkcji ozdobne – spotyka się je często jako dodatki do luster srebrnych bądź element dekoracyjny.

Oferujemy lustra firm Saint Gobain lub Pilkington produkowane zgodnie z normą PN-EN 1036. Nasze lsutra charakteryzują się znakomitą odpornością na wilgoć i korozję.

Dostępne grubości: 4, 5 mm

Obróbka krawędzi

Wykonujemy następujące typu obróbki:

- szllifowanie: W zakresie grubości 3,4 i 5 mm. Na życzenia klienta krawędź może pozostać ostra. - fazowanie: W zakresie szerokości od 10 do 40 mm. Faza stosowana jest jeśli lustro ma stanowić element ozdobny pokoju.

Jak wykonuje się lustra?

Lustra docinane są tafli lustrzanych, produkowanych przez huty szkła. Materiał z którego wykonywane są lustra odporny jest na czynniki korozyjne panujące w łazienkach - odbijająca warstwa srebra zabezpieczona jest odpowiednimi lakierami przed działaniem wilgoci.

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.

1. Przyklejanie lustra

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/q-1XNmvVe2o

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/dvU6ceZT5NI

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).