Lustra łazienkowe na wymiar

Lustra łazienkowe na wymiar

Docinamy lustra łazienkowe na wymiar zgodnie z twoim życzeniem. Wykonujemy lustra z szlifowaną bądź fazowaną krawędzią w kolorach srebrnym, brązowym i grafitowym. Oferujemy bezpieczny dowóz luster na terenie miasta. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi cenami za pomocą poniższego konfiguratora - umożliwia on zamówienia lustra łazienkowego na wymiar online z opcją odbioru osobistego.  


Dzięki nam zyskujesz:

  • •  Tafle lustrzane najwyższej jakości
  • •  Możliwość odbioru osobistego/dowozu/montażu
  • •  Krótki czas realizacji
  • •  Profesjonalną obsługę klienta

Lustro łazienkowe bez obróbki krawędzi

Polecane, jeśli planujesz oprawienie lustra w ramę. Z racji ostrych krawędzi należy zachować szczególną ostrożność podczas transportu i montażu.

Lustro łazienkowe z krawędzią gładką - szlifowaną

Jest to najczęściej wykonywany typ obróbki krawędzi. Szlifowanie wygładza krawędź pozbawiając ją tym samym nierówności i nadając jej gładki i elegancku wygląd.  Znakomicie nadaję się pod lustra montowane w łazienkach i  przedpokojach.

Lustro łazienkowe z krawędzią ozdobną - fazowaną

Fazowanie polega na zeszlifowaniu lustra pod skosem, co daje przyjemny dla oka efekt załamania się światła. Lustro fazowanie ma zdecydowanie charakter ozdobny a sama faza dając efekt ramki podkreśla lustro na ścianie. 

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.

1. Przyklejanie lustra

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/q-1XNmvVe2o

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/dvU6ceZT5NI

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).