Lustra superjasne - kryształowe

Lustra superjasne - kryształowe

U nas możesz zamówić super jasne lustra ClearVision, docięte na wymiar, szlifowane bądź fazowane. W odróżnieniu od tradycyjnych luster ClearVision pozbawione jest charakterystycznego dla zwykłych luster zielonkawego odcienia, widocznego zwłaszcza w jasnych pomieszczeniach. Dzięki wyjątkowej przepuszczalności światła idealnie nadaje się do zastosowań, wymagających nieskazitelnej transparentności i wiernego odwzorowania kolorów. Dodatkowo należy do luster ekologicznych, pozbawione jest dodatków ołowiu, dzięki czemu jest odporniejsze na wilgoć i korozję.

Dzięki nam zyskujesz:

  • Lustro docięte zgodnie z twoim budżetem
  • Wysoką jakość wykonania
  • Możliwość odbioru osobistego
  • Bezpieczną dostawę
  • Gwarancję dobrej jakości

Dotnij online swoje lustro i odbierz osobiście w Warszawie

Jeśli szukasz lustra o określonym wymiarze; chcesz wybrać sposób obróbki krawędzi, kolor bądź grubość tafli – skorzystaj z naszego konfiguratora do luster. Konfigurator składa się z czterech kroków: 1. Wybór kształtu i wymiaru lustra; 2. Wybór koloru lustra; 3. Wybór grubości tafli; 4. Wybór sposobu obróbki krawędzi

Każdy krok ma wpływ na cenę, którą można swobodnie kontrolować. Oferujemy ponadto szereg akcesoriów takich jak zawieszki, kleje czy folie zabezpieczającą. Zamówione lustro można osobiście odebrać w naszym punkcie w Warszawie. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie odnośnie procesu konfiguracji, skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Posiadamy lustra w kolorze: srebrnym, brązowym i grafitowym. Lustra srebrne są najpowszechniejsze i służą do przeglądania się w odróżnieniu od luster: brązowego i grafitowego, które stanowią najczęściej element dekoracyjny. Lustra kolorowe spotykamy najczęściej jak dodatek dekoracyjny w restauracjach, sklepach czy firmach.

Dostawa i montaż

Oferujemy możliwość dostawy i montażu zamówionego lustra na wymiar na terenie Warszawy. Posiadamy zespół monterów z wieloletnim doświadczeniem. Na naszym blogu, udostępniamy szereg artykułów dotyczących sposobu montażu lustra – zapraszamy do lektury.

Zamów lustro przez telefon

Jeśli chcesz zamówić lustro telefonicznie, zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą. Telefon: 664 320 254 E-mail: sklep@twojszklarz.pl Skype ID: twojszklarz

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.

1. Przyklejanie lustra

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/q-1XNmvVe2o

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/dvU6ceZT5NI

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).