Lustra Kraków

Lustra Kraków

U nas znajdziesz lustra dla domu - lustra łazienkowe, lustra do przedpokoju, lustra do przymierzali, lustra salonowe. Zajmujemy się ponadto docinaniem luster na wymiar i obróbką krawędzi – szlifowanie i fazowanie. Oferujemy usługi pomiaru, montażu oraz profesjonalny i bezpieczny transport. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szklarskiej i w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem.


Dzięki nam zyskujesz:

  • •  Atrakcyjną cenę
  • •  Możliwość odbioru osobistego/dowozu/montażu na terenie Krakowa
  • •  Krótki czas realizacji
  • •  Lustra znakomitej jakości

SKONFIGURUJ ONLINE SWOJE LUSTRO

By ułatwić klientom składanie zamówień, stworzyliśmy profesjonalny konfigurator online, który umożliwia łatwe docięcie lustra na wymiar. Wystarczy skorzystać z linku: Lustra Kraków, by przejść do procesu konfiguracji, który składa się z czterech kroków:

1. krok pierwszy: - wybór kształtu i rozmiaru lustra,

2. krok drugi: wybór grubości tafli lustra

3. krok trzeci: wybór obróbki krawędzi

4. krok czwarty: akcesoria: klej, zawieszki i folia ochronna.

Dzięki naszemu konfiguratorowi mogą Państwo w kilka minut zamówić lustro, a co najważniejsze, oddajemy do Państwa dyspozycji kalkulator tafli, dzięki któremu można w łatwy sposób kontrolować cenę zamawianego lustra.

NIE PŁAĆ ZA PRZESYŁKĘ I ODBIERZ LUSTRO OSOBIŚCIE W NASZYM PUNKCIE

Zamówione lustro mogą Państwo odebrać w naszym punkcie na terenie Krakowa – przy większych taflach(powyżej 2-3 m2) rekomendujemy jednak zamówienie transportu, gdyż duże tafle podatne są na pęknięcia i wymagają dużej ostrożności przy montażu. Posiadamy samochody dostosowane specjalnie do przewozu tafli; gwarantujemy pełne bezpieczeństwo podczas transportu.

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.

1. Przyklejanie lustra

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/q-1XNmvVe2o

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/dvU6ceZT5NI

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).