Lustra fitness

Lustra fitness

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości lustra do sal fitness oraz sal tanecznych, docinane na wymiar, według budżetu i preferencji klienta. Lustrzane ściany „baletowe” do ćwiczeń układów i zajęć w grupach, skrojone na miarę, z możliwością perfekcyjnego dopasowania do ściany. Wybierz klasyczny kształt lub daj się ponieść wyobraźni i skomponuj własne lustro!

Mają Państwo pełną swobodę w dobieraniu wymiaru i kształtu, jak również koloru czy grubości. Klikając poniżej rozpocznie się personalizacja produktu w 4 krokach, według Państwa wymagań.

LUSTRO CIĘTE NA WYMIAR

Po kliknięciu przycisku "Oblicz cenę" zostaniemy przeniesieni do konfiguratora pozwalającego na:

 • kalkulację ceny lustra
 • dobieranie rozmiaru lustra
 • dobieranie obróbki krawędzi: szlif, faza
 • dobieranie akcesoriów montażowych
 • wybranie dogodnego sposobu dostawy
 • szybką wpłatę i ekspresową realizację

KORZYŚCI

 • usługa świadczona przez wykfalifikowany zespół szklarzy
 • wysoka jakość obróbki w nowoczesnym parku maszynowym
 • wysoka jakość przetworzonego materiału (szkło AGC)
 • możliwość odbioru osobistego z załadunkiem
 • dostawa przez zakład pojazdem przystosowanym do tranportu szkła
 • szybka wpłata on-line = natychmiastowa realizacji zlecenia

ZOBACZ NASZE LUSTRA NA ŚCIANIE

Lustra do sal fitness

Wysokie lustra szlifowane, klejone na styku krawędzi jedno po drugim.

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.

1. Przyklejanie lustra

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/q-1XNmvVe2o

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/dvU6ceZT5NI

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).