Lustra do przedpokoju

Lustra do przedpokoju

Oferujemy wysokiej jakości lustra do przedpokoju, docinane na wymiar, według budżetu i preferencji klienta. U nas możesz zamówić standardowe lustra ze szlifowaną krawędzią bądź lustra fazowane. Fazę polecamy jeśli lustro ma mieć charakter ozdobny. Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora do luster, który umożliwia zamówienie lustra online, a w razie pytań, do kontaktu z naszym konsultantem.

U nas zyskujesz:

  • Konkurencyjną cenę
  • Możliwość odbioru osobistego w zakadzie szklarkim
  • Możliwość dowozu na terenie miasta
  • Gwarancję znakomitej jakości

Co powinieneś wiedzieć na temat luster do przedpokoju?

Typowym przykładem lustra do przedpokoju jest:

  • Lustro srebrne, wymiar: wysokość 130 cm, szerokość 50 cm
  • Grubość tafli: 4mm
  • Krawędzie: szlifowane bądź fazowane

Oferujemy lustra do przedpokoju o grubości 4 i 5 mm, docinane z formatki 250x320cm. Lustra wykonane są zgodnie z normą PN-EN 1036 i charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na wilgoć i korozję.Lustro do przedpokoju służy do przeglądania się i powinno obejmować całą sylwetkę. W mniejszych pomieszczeniach zalecane jest stosowanie większych tafli, które powiększają optycznie przestrzeń.

W naszej ofercie znajdziesz lustra szlifowane i fazowane. Szlif jest standardowym i najtańszym sposobem wykończenia krawędzi, natomiast faza – czyli szlif wykonany pod skosem, powoduje załamanie powierzchni szkła, co daje przyjemny dla oka efekt końcowy. Fazy mają różne szerokości, ale najczęściej zamawianą jest faza 20 mm. L

Montaż lustra w przedpokoju

Lustra w przedpokoju możemy przykleić do ściany bądź powiesić. Zapraszamy do zapoznania się z naszym video instruktażem, gdzie pokazaliśmy jak łatwo i szybko zamontować lustro. Przy mniejszych wymiarach – do 1,2 m2 – polecamy wieszanie lustra, natomiast przy większych, zalecamy klejenie.

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.

1. Przyklejanie lustra

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/q-1XNmvVe2o

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zobacz wideo na youtube: https://www.youtube.com/embed/dvU6ceZT5NI

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).