Blaty szklane - dotnij online

Blaty szklane - dotnij online

Jeśli potrzebujesz szklanego blatu dociętego na wymiar, trafiłeś we właściwe miejsce. Skorzystaj z naszego konfiguratora: dobierz odpowiedni blat i odbierz go osobiście w swoim mieście. Oferujemy cztery podstawowe kształty: kwadrat, prostokąt, koło i elipsę; dostępne w różnych grubościach i w różnych typach szkła. Jeśli potrzebujesz blatu o niestandardowym kształcie, prześlij nam rysunek do wyceny, bądź skontaktuj się z naszym konsultantem.

Dzięki nam zyskujesz:

  • Blat docięty co do mm i co do złotówki
  • Możliwość odbioru osobistego/dowozu/montażu
  • Krótki czas realizacji
  • Gwarancję znakomitej jakości

Co powinieneś wiedzieć na temat blatów ze szkła?

Blaty wykonywane są najczęściej z bezbarwnego szkła float. Szkło to charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią i dobrą odpornością na zarysowania.

Poniżej kilka istotnych faktów:

  • Blaty szklane występują w grubościach: 6,8,10,12 mm. Najczęściej zamawiana grubość to 6 mm.
  • Krawędź blatów może być szlifowana lub fazowana. Szlifowanie spotyka się najczęściej ze względu na przystępną ceną. Faza jest droższa, ale nadaje blatowi elegancji.
  • Naroża blatu w standardzie są ostre. Na życzenie klienta, wykonujemy ścięcie bądź zaokrąglenie – zalecane ze względów bezpieczeństwa.
  • Wytrzymałość blatu szklanego – w standardzie blat jest zbudowany z odprężonego szkła float; na życzenie klienta możemy wykonać blat hartowany.

Jaka jest różnica pomiędzy ochronnymi blatami szklanymi a zwykłymi blatami szklanymi?

Główną różnicą jest grubość szkła. Gdy w przypadku blatów ochronnych stosujemy grubości 4 i 6mm – głównie ze względów estetycznych, w przypadku blatów szklanych grubości wynoszą 8,10 i 12 mm.

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.