lustra do siłowni

Tablica szklana kolorowa


Jednym z nowych i ciekawych zastosowań szkła są tablice szklane. Szkło nadaje się znakomicie pod tablice – jest odporne na zarysowania, możemy po nim pisać każdym pisakiem i nie pozostawia smug. Zobacz naszą VIDEO PREZENTACJĘ

Główną zaletą tabic szklanych jest brak smug podczas zmazywania – zaoszczędzimy dzięki temu czas i nerwy. Można po nich pisać różnymi markerami: olejnym, kredowym, zwykłym i suchościeralnym. W przypadku tablic w kolorze białym, polecamy czarny marker kredowy – jest dobrze widoczny i łatwy do zmazywania; ponadto nie powoduje pylenia się kredy, dzięki czemu mogą go stosować osoby na nią uczulone. Mamy możliwość docięcia tablicy szklanej zgodnie z życzeniem klienta, ale wymiar nie może przekraczać 150x100cm. W sandardzie oferujmey tablice o wymiarach: 120x90 cm i 150x100 cm .Zachęcamy do odwiedzenia naszego  serwisu TABLICE-SZKLANE.PL

Rodzaje tablic - 1. Tablice ze szkła - magnetyczne / kolorowe

Jest to najpowszechniejszy typ tablic. Wykonane są ze szkła płaskiego-hartowanego, polakierowanego na odpowiedni kolor. Tablice ze szkła hartowanego charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałością na uderzenia mechaniczne i mogą być instalowane w szkołach i biurach. Tablice przeznaczona jest do samodzielnego montażu i wyposażona w uchyty ukryte pod taflą szkła – odstęp między taflą a ścianą wynosi 1,5 cm. Tablice wykonujmy na wymiar zgodnie z życzeniem klienta przy minimalnym zamówieniu 10 sztuk. Najpopularniejsze wymiary to: 120x90 cm i 150x00 cm.

Podsumowanie: wykonane z wysokiej jakości szkła płaskiego

Rodzaje tablic - 2. Tablice szklane bezbarwne i matowe

Tablice ze szkła hartowanego charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałością na uderzenia mechaniczne i mogą być instalowane w szkołach i biurach. Każda tablica posiada w zestawie od 4 do 8 rotul ze stali nierdzewnej, na których mocujemy taflę – rotula sprawia, że tablica jest dobrze utwierdzona a ponadto zapewnia odstęp pomiędzy ścianą a taflą – w standardzie odstęp wynosi 1,5 cm. Tablice wykonujmy na wymiar zgodnie z życzeniem klienta przy zamówieniu min. 10 sztuk. Najpopularniejsze wymiary to: 120x90 cm i 150x00 cm. 

Podsumowanie: wykonane z wysokiej jakości szkła lacobel

Dostawa szkła do klienta

1. Odbiór osobisty - jest to najbardziej opłacalna forma pozwalająca uniknąć kosztów opakowania i transportu. Odbierając szkło pracownicy zakładu zabezpieczą go solidnie w twoim pojeździe, co pozwoli pewnie przetransportować go w pożądane miejsce. Za nim wybirzemy tą formę prosze zapoznać się gdzie leżą nasze zakłady względem Państwa lokalizacji mapa punktów odbioru.

2. Dowóz przez zakład szklarski na terenie miasta - jest to najbezpieczniejsza forma doręczenia szkła, zalecana przede wszystkim wtedy gdy zamawiamy duże arkusze szkła lub wiele formatek na raz. Za nim zdecydujemy się na ten wariant proszę upewnić się czy w Państwa mieście znajduje się nasz punkt mapa punktów dostawy.

 

Sposób dostawy Koszt dostawy
Odbiór osobisty 0.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Bytomia 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Chorzowa 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Dąbrowy Górniczej 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Gdańska 25.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Gdyni 25.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Gliwic 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Katowic 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Łodzi 65.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Krakowa 75.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Piekar Śląskich 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Poznania 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Rudy Śląskiej 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Rzeszowa 35.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Siemianowic Śląskich 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Sopotu 25.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Sosnowca 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Tarnowskich Gór 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Warszawy 123.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Zabrza 89.00 zł