Tablica szklana do pisania

Tablica szklana do pisania

Zapisuj swoje notatki na szkle! U nas możesz zamówić szklaną tablicę do pisania na wymiar do swojego pokoju lub biura. Tablica wykonana jest z wysokiej jakości szkła bezpiecznego i wyposażona w cztery metalowe uchwyty ze stali nierdzewnej. Wersja cztero-uchwytowa polecana jest dla mniejszych tablic szklanych o pow. około1m2 (np. 120x90 cm), ale sprawdza się również przy większych wymiarach. Tablice możemy wykonać na podany przez Ciebie wymiar(max. 150x100 cm). Masz możliwość odbioru osobistego bądź dowozu na terenie większych miast wojewódzkich. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem. Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii GALERIA TABLICE SZKLANE i aukcji na allegro AUKCJE ALLEGRO

U nas zyskują Państwo: Produkt docięty co do mm lub co do złotówki. Szybki czas realizacji. Możliwością odbioru osobistego. Bezpieczną dostawę. Gwarancję znakomitej jakości

INFORMACJE TECHNICZNE

Najważniejsze informacje na temat tablic:

  • Wykonane są z idelnie gładkiego szkła bezpiecznego pozbawionego wad optycznych.
  • Krawędzie tablic są szlifowane i polerowane.
  • Do zestawu dołączamy śruby i kołki montażowe.
  • Dostępne w dwóch wersjach: laminowanej i hartowanej.

Jak wybrać rozmiar szklanej tablicy do pisania? - wersja 4 czy 6 uchwytowa?Jeśli szukamy małej tablicy do zapisywania notatek, polecanym wymiarem jest wymiar prostokątny: 60x80 cm. Wersja 4 uchwytowa sprawdza się do powierzchni wynoszącej 1m2. Wytrzymałość uchwytów jest na tyle duża, że można stosować je do większych powierzchni, ale ze względów estetycznych polecamy wersję 6 uchwytową. Przykłady najpopularniejszych wymiarów:

  • 120x90 cm. - 4 uchwyty
  • 100x150 cm. - 4 uchwyty

Kolory tablic szklanych

Kolory tablic Tablice bezpieczne dostępne są w standardzie w dwóch wariantach – do wyboru mają Państwo tablicę przezroczystą lub matową. Istnieje też możłiwość zamówienia tablicy w dowolnym kolorze, jednak takie zlecenia wykonujemy na prośbę klienta i wymagają one dłuższego okresu oczekiwania na produkt (do 2 tygodni).

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.