Tablica szklana do pisania - mała 4 uchwytowa

Tablica szklana do pisania - mała 4 uchwytowa

Zapisuj swoje notatki na szkle! U nas możesz zamówić szklaną tablicę do pisania na wymiar do swojego pokoju lub biura. Tablica wykonana jest z wysokiej jakości szkła bezpiecznego i  wyposażona w cztery metalowe uchwyty ze stali nierdzewnej.
Wersja cztero-uchwytowa polecana jest dla mniejszych tablic szklanych o pow. około1m2 (np. 120x90 cm), ale sprawdza się również przy większych wymiarach.  Tablice możemy wykonać na podany przez Ciebie wymiar(max. 150x100 cm). Masz możliwość odbioru osobistego bądź dowozu na terenie większych miast wojewódzkich. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem. AUKCJE ALLEGRO

Najważniejsze informacje na temat tablic:

•   Wykonane są z idelnie gładkiego szkła bezpiecznego pozbawionego wad optycznych .

•  Krawędzie tablic są szlifowane i polerowane.

•  Uchwyty ozdobne wykonane są ze stali nierdzewnej.

•  Do zestawu dołączamy śruby i kołki montażowe.

•  Dostępne w dwóch wersjach: laminowanej i hartowanej.

Jeśli szukamy małej tablicy do zapisywania notatek, polecanym wymiarem jest wymiar prostokątny: 60x80 cm. Wersja 4 uchwytowa sprawdza się do powierzchni wynoszącej 1m2. Wytrzymałość uchwytów jest na tyle duża, że można stosować je do większych powierzchni, ale ze względów estetycznych polecamy wersję 6 uchwytową. Przykłady najpopularniejszych wymiarów:

120x90 cm. – 4 uchwyty

100x150 cm. – 4 uchwyty

Kolory tablic Tablice bezpieczne dostępne są w standardzie w dwóch wariantach – do wyboru mają Państwo tablicę przezroczystą lub matową. Istnieje też możłiwość zamówienia tablicy w dowolnym kolorze, jednak takie zlecenia wykonujemy na prośbę klienta i wymagają one dłuższego okresu oczekiwania na produkt (do 2 tygodni).