Archive for the ‘Tablice szklane’ category

 1. Tablica suchościeralna do pisania

  Powyżej umieszczamy prezentację bezbarwnej suchościeralnej tablicy wykonanej ze szkła float.

 2. Tablica do pisania markerem – czarna

  Poniżej umieszczamy prezentację tablicy do pisania markerem wykonanej ze szkła float. Zobacz jak sprawdza się biały pisak kredowy na czarnej tafli.

 3. Tablica do pisania

  Poniżej umieszczamy prezentację tablicy do pisania wykonanej z superjasnego szkła optiwhite. Weronika rysuje dom z wykorzystaniem czarnego markera kredowego.

 4. Szklane tablice suchościeralne

  Tablice szklane – dobra alternatywa dla tablic suchościeralnych Szklane tablice do pisania znakomicie nadają się do zapisywania notatek. Łączą w sobie praktyczność tablic suchościeralnych (można po nich pisać pisakami typu – board marker) i elegancję – szkło zawieszone na stalowych okuciach podkreśla nowoczesność biura/pokoju.

 5. Szklana tablica do pisania

  Jeśli planujesz nowoczesne i eleganckie pomieszczenie biurowe, szklana tablica do pisania na pewno przypadnie ci do gustu. Prostota i elegancja  Tablica szklana stanowi subtelny dodatek do nowoczesnych wnętrz. W wersji przeźroczystej wtapia się w tło i jest mało dostrzegalna – w odróżnieniu od zwykłych tablic. Natomiast w wersji kolorowej, stanowi idealne rozwiązanie do jasnych wnętrz.