Współpraca z serwisem twojszklarz.pl

Sprzedaż szkła dla średnich i małych zakładów szklarskich

Twojszklarz.pl to narzędzie które automatyzuje sprzedaż szkła budowlanego i dekoracyjnego lokalnie, zapewniając zakładom szklarskim kompleksową usługę. Każdy szklarz który nawiąże z nami współprace nie musi martwić się o takie e-czynności jak:

- stworzenie oferty, czyli profesjonalne przygotowanie kontentu (treści i zdjęć) które przyciągną potencjalnych klientów
- marketing, czyli dostosowanie oferty do konkretnych grup docelowych w określonych obszarach Internetu, w odpowiednim czasie
- prowadzenie sklepu/strony internetowej/aukcji (wykorzystujemy skutecznie wszystkie narzędzia sprzedaży)
- obsługa klienta online (ponieważ przekazywanie informacji o produkcie leży w naszej kwestii, szklarz otrzymuje gotowe do realizacji zamówienie oraz szybką wpłatę za towar)
- SEM, czyli kampanie w wynikach organicznych oraz poprzez płatne mechanizmy Google

Przede wszystkim z myślą o zakładach szklarskich

Najistotniejszym elementem współpracy jest fakt że zakład szklarski płaci wyłącznie za wyniki, czyli sfinalizowaną sprzedaż, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Usługa rozliczana jest raz w miesiącu po przez wypłacanie serwisowi twojszklarz.pl ustalonych prowizji od sprzedaży, czyli jesteśmy e-przedstawicielem handlowym wynagradzanym od naszej efektywności.

Jakie zakłady pasują do naszego modelu sprzedaży

Wszystkie zakłady szklarskie które posiadają ofertę odpowiadającą naszym produktom oraz są otwarte na klienta detalicznego i potrafią stosunkowo szybko realizować zamówienia. Z naszej strony zapewniamy partnerom przekierowanie wszystkich chętnych w lokalizacji zakładu którzy wpisują słowa kluczowe w Google dotyczące oferty na wymiar szkła płaskiego.

Dla zainteresowanych zakładów

Jeżeli jesteś zainteresowany usługą którą świadczymy, skontaktuj się z nami wypełniając formularz zgłoszeniowy, skontaktujemy się z tobą jeszcze tego samego dnia w celu omówienia najistotniejszych punktów współpracy.

 

Zapraszamy do współpracy / Zespół Twojszklarz.pl