SZYBA DO KOMINKA TARNÓW

szyba do kominka tarnówJeżeli pochodzisz z miasta Tarnowa i szukasz szkła kominkowego o dużej odporności termicznej - to trafiłeś we właściwe miejsce. Twójsklarz.pl oferuje formatki szkła żaroodpornego cięte na wymiar z możliwością odbioru materiału na miejscu.

Poniżej, pod przyciskiem "oblicz cenę", znajdziesz kalkulator szkła on-line, dzieki któremu szybko zorientujesz się jaki jest koszt szyby.

szyba do kominka tarnów

Szybko, dokładnie i profesjonalnie

Nasz serwis jest wirtualnym zakładem, który pozwala klientowi zaznajomić się z kompleksową ofertą  szklarską, jednocześnie sprawdzając ceny materiału i usług. Zamówienie realizowane jest on-line; klient pojawia się w zakładzie gdy produkt jest już gotowy, o czym zostaje poinformowany (za pośrednictwem sms lub email).

Nad zamówieniem czuwa doświadczony zespół szklarzy, obsługujacy nowoczesny park maszynowy w którym znajdziemy takie urządzenia jak: szliferki, fazowarki, wiertarki, maszyny cnc, piece do laminowania oraz wiele innych urządzeń usprawniających procesy przetwórcze.

Odbierz w zakładzie lub zamów dostawę

Ponieważ nasz zakład znajduje się blisko centrum, każdy klient może wygodnie podjechać po szkło, gdzie pracownicy zakładu pomogą zainstalować je w samochodzie oraz poinstruują jak się z nim obchodzić, żeby nie uszkodzić go przypadkiem w trakcie transportu.

Złóż zamówienie telefonicznie

Jeżeli masz wątpliwości co do zamówienia skorzystaj z naszego biura obsługi klienta i złóż zamówienie telefonicznie. Po zadeklarowaniu zamówienia przez telefon otrzymasz wiadomość e-mail z ofertą, gdzie będziesz mógł sprawdzić czy wszystkie informacje się zgadzają oraz z danymi do przelewu, jeżeli zdecydujesz się na zakup. Po otrzymaniu twojej wpłaty natychmiast przystąpimy do realizacji.