LUSTRO DO PRZEDPOKOJU

lustra do przedpokojuW naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości lustro do przedpokoju, docinane na wymiar, według budżetu i preferencji klienta. Niezależnie od tego, czy masz niewielki przedpokój i potrzebujesz sprawdzonych ekonomicznych rozwiązań, czy dużych, zdobionych kształtów, pasujących do większych pomieszczeń – u nas dostaniesz materiał przetworzony według oczekiwań przez wykfalifikowany zespół szklarzy, przy wykorzystaniu najnowszej technologii.

lustro do przedpokoju cena

Lustro w przedpokoju – domowa przymierzalnia

Lustra do przedpokoju służą do przeglądania się i powinny być na tyle duże, by obejmować całą sylwetkę. Dodatkowym ich plusem jest to, że powiększają wizualnie przestrzeń w korytarzu. Są to lustra wykonywane przeważnie na wymiar - przykładowy rozmiar 160 cm x 100. Rozmiar jest powiązany z grubością i zaleca się by lustra do wymiarów 150x100 cm miały grubość 4mm, a lustra o większych wymiarach - 5mm.

Lustra w przedpokoju mają często charakter ozdobny, dlatego stosuje się w nich fazę. Faza – czyli szlif wykonany pod skosem, powoduje załamanie powierzchni szkła, co daje przyjemny dla oka efekt końcowy. Faza ma przeważnie wymiar od 10 do 20 mm. Najczęściej spotyka się jednak fazę o szerokości 15 mm.

Lustra do przedpokoju są przeważnie wieszane, dlatego powinny być wyposażone w wieszaki. (Jeśli zaglądną państwo do naszego konfiguratora luster online, wieszaki można zamówić w akcesoriach). Wieszaki można zamówić dodatkowo i samodzielnie przykleić – posiadają one folię dwustronną, co czyni jej wyjątkowo łatwymi w instalacji. Zanim przystąpimy do wieszania lustra pamiętajmy, że jego środek powinien znajdować się na wysokości oczu. Przeważnie będzie to 1,6 [m] jednak zawsze trzeba brać pod uwagę wzrost członków rodziny.

LUSTRA DO PRZEDPOKOJU NA WYMIAR

Jeśli szukają Państwo luster do przedpokoju, zachęcamy do skorzystania z naszego konfiguratora online, który umożliwia docięcie lustra do dowolnego wymiaru i kształtu. Po kliknięciu przycisku "Oblicz cenę" zostaniemy przeniesieni do konfiguratora, który umożliwi:

  • kalkulację ceny lustra
  • dobieranie rozmiaru lustra
  • dobieranie obróbki krawędzi: szlif, faza
  • dobieranie akcesoriów montażowych
  • wybranie dogodnego sposobu dostawy
  • szybką wpłatę i ekspresową realizację

ZOBACZ NASZE LUSTRA NA ŚCIANIE

lustra do przedpokoju na wymairRys 1. Lustra srebrne, naklejane na szafę, dające efekt przestronności.

lustra do przedpokoju cenaRys 2. Klasyczne lustra szlifowane lub fazowane, wieszane lub klejone na ścianie