lustra na wymiar Warszawa

Lustra Warszawa


Wykonujemy lustra do: łazienek, salonów, przedpokojów, pomieszczeń biurowych i sal gimnastycznych. W przypadku mniejszych luster proponujemy odbiór osobisty w naszym punkcie na ulicy Bokserskiej, a w przypadku dużych luster, dowozimy je szybko i bezpiecznie na terenie Warszawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą za pomocą poniższego konfiguratora do szkła – w ten sposób można łatwo i szybko zamówić lustra online nie marnując czasu na dojazd do zakładu szklarskiego.

Dzięki nam zyskujesz:

•  Najniższą cenę 
•  Możliwość odbioru osobistego/dowozu/montażu na terenie Krakowa
•  Krótki czas realizacji
•  Certyfikowane lustra 

SKONFIGURUJ ONLINE SWOJE LUSTRO

Lustra Warszawa - By przyspieszyć process zamawiania skzła, udostępnilismy online profesjonalny konfigurator, który umożliwia łatwe docięcie lustra na wymiar(oprócz luster posiadamy również konfiguratory do szkła płaksiego/matowego/hartowanego). Wystarczy skorzystać z linku: Lustra Kraków, by przejść do procesu konfiguracji, który składa się z czterech kroków:

1. krok pierwszy: wybór kształtu i rozmiaru lustra,

2. krok drugi: wybór grubości tafli lustra

3. krok trzeci: wybór obróbki krawędzi

4. krok czwartyakcesoria: klej, zawieszki i folia ochronna.

Dzięki naszemu konfiguratorowi mogą Państwo w kilka minut zamówić lustro, a co najważniejsze, oddajemy do Państwa dyspozycji kalkulator tafli, dzięki któremu można w łatwy sposób kontrolować cenę zamawianego lustra.

NIE PŁAĆ ZA PRZESYŁKĘ I ODBIERZ LUSTRO OSOBIŚCIE W NASZYM PUNKCIE

Zamówione lustro mogą Państwo odebrać w naszym punkcie na terenie Krakowa – przy większych taflach(powyżej 2-3 m2) rekomendujemy jednak zamówienie transportu, gdyż duże tafle podatne są na pęknięcia i wymagają dużej ostrożności przy montażu. Posiadamy samochody dostosowane specjalnie do przewozu tafli; gwarantujemy pełne bezpieczeństwo podczas transportu.

 

Dostawa szkła do klienta

1. Odbiór osobisty - jest to najbardziej opłacalna forma pozwalająca uniknąć kosztów opakowania i transportu. Odbierając szkło pracownicy zakładu zabezpieczą go solidnie w twoim pojeździe, co pozwoli pewnie przetransportować go w pożądane miejsce. Za nim wybirzemy tą formę prosze zapoznać się gdzie leżą nasze zakłady względem Państwa lokalizacji mapa punktów odbioru.

2. Dowóz przez zakład szklarski na terenie miasta - jest to najbezpieczniejsza forma doręczenia szkła, zalecana przede wszystkim wtedy gdy zamawiamy duże arkusze szkła lub wiele formatek na raz. Za nim zdecydujemy się na ten wariant proszę upewnić się czy w Państwa mieście znajduje się nasz punkt mapa punktów dostawy.

 

Sposób dostawy Koszt dostawy
Odbiór osobisty 0.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Bytomia 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Chorzowa 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Dąbrowy Górniczej 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Gdańska 25.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Gdyni 25.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Gliwic 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Katowic 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Łodzi 65.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Krakowa 75.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Piekar Śląskich 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Poznania 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Rudy Śląskiej 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Rzeszowa 35.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Siemianowic Śląskich 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Sopotu 25.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Sosnowca 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Tarnowskich Gór 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Warszawy 123.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Zabrza 89.00 zł

 

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.

1. Przyklejanie lustra

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

Zobacz wideo jak naklejać lustro

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).