lustra na wymiar Wrocław

Lustra na wymiar Wrocław


Dotnij lustro na wymiar za pomocą naszego konfiguratora i odbierz je osobiście we Wrocławiu lub zamów transport na terenie miasta. W konfiguratorze możesz dobrać: wymiary, kształt i obróbkę krawędzi lustra. Jeśli interesuje cię montaż bądź dowóz poza obszarem miasta, skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jeśli potrzebujesz lustra o określonych wymiarach i określonym typie obróbki - skorzystaj z naszego kalkulatora online, który przeprowadzi cię krok po kroku przez proces zamówienia. Cena za poszczególne opcje wyświetlana jest w czasie rzeczywistym. Każdą realizację ze szkła na wymiar, możesz odebrać w Krakowie lub wybrać transport w wybrane miejsce. Składając zamówienie po przez konfigurator trafia ono niemal natychamist na produkcję dzięki czemu redukujemy standardowy czas oczekiwania na produkt.

Nasze lustra

Posiadamy w ofercie lustra na wymiar o grubości 4 i 5 mm, docinane z formatki 250x320cm. Nasze lustra wykonane są zgodnie z normą PN-EN 1036 i charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na wilgoć i korozję. Dodatkowo oferujemy akcesoria takie jak: zawieszki o rozmiarach 80x80mm, 160x80mm i montażowy klej silikonowy.

Jeśli zależy ci na bezpieczeństwie, istnieje możliwość podklejenia lustra folią ochronną, która w razie stłuczenia. przytrzyma odłamki tafli. Folia przydaje się, gdy chcemy zamontować lustro w miejscu publicznym, gdzie wymogi bezpieczeństwa grają kluczową rolę.

Posiadamy lustra w kolorze: srebrnym, brązowym i grafitowym. Lustra srebrne są najpowszechniejsze i służą do przeglądania się w odróżnieniu od luster: brązowego i grafitowego, które stanowią najczęściej element dekoracyjny. Lustra kolorowe spotykamy najczęściej jak dodatek dekoracyjny w restauracjach, sklepach czy firmach.

Montaż

Lustra można przykleić do ściany/glazury bądź powiesić na zawieszkach. Przy mniejszych wymiarach – do 1,2 m2 – polecamy wieszanie lustra, natomiast przy większych, zalecamy klejenie. Klejenie większych formatów wymaga często pomocy specjalisty, gdyż odpowiednie przygotowanie podłoża jak i wybór kleju, będą miały zdecydowany wpływ na żywotność lustra. Jeśli chcesz zamontować lustro bądź umówić się na pomiar, skontaktuj się z nami – numer telefonu znajdziesz pod następującym linkiem: Lustra na wymiar Kraków – kontakt.

Pomoc online

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z naszym konsultantem lub wyślij e-mail, pod podany niżej adres:
Telefon: 664 320 254
E-mail: sklep@twojszklarz.pl
Skype ID: twojszklarz

Dostawa szkła do klienta

1. Odbiór osobisty - jest to najbardziej opłacalna forma pozwalająca uniknąć kosztów opakowania i transportu. Odbierając szkło pracownicy zakładu zabezpieczą go solidnie w twoim pojeździe, co pozwoli pewnie przetransportować go w pożądane miejsce. Za nim wybirzemy tą formę prosze zapoznać się gdzie leżą nasze zakłady względem Państwa lokalizacji mapa punktów odbioru.

2. Dowóz przez zakład szklarski na terenie miasta - jest to najbezpieczniejsza forma doręczenia szkła, zalecana przede wszystkim wtedy gdy zamawiamy duże arkusze szkła lub wiele formatek na raz. Za nim zdecydujemy się na ten wariant proszę upewnić się czy w Państwa mieście znajduje się nasz punkt mapa punktów dostawy.

 

Sposób dostawy Koszt dostawy
Odbiór osobisty 0.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Bytomia 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Chorzowa 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Dąbrowy Górniczej 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Gdańska 25.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Gdyni 25.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Gliwic 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Katowic 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Łodzi 65.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Krakowa 75.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Piekar Śląskich 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Poznania 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Rudy Śląskiej 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Rzeszowa 35.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Siemianowic Śląskich 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Sopotu 25.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Sosnowca 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Tarnowskich Gór 89.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Warszawy 123.00 zł
Dostawa przez zakład na terenie Zabrza 89.00 zł

 

Odbieraj szkło osobiście redukując maksymalnie cenę

Twójszklarz.pl jest to serwis który pozwala na odbiór szkła w wielu punktach na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty zakupu. Sprawdź na naszej mapie punktów odbioru czy w twojej okolicy znajduje się zakład szklarski, w którym po niespełna kilkunastu godzinach będziesz mógł odebrać gotowe przetworzone szkło.

1. Przyklejanie lustra

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

Zobacz wideo jak naklejać lustro

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).