lustra na wymiar Kraków

Lustra na wymiar Kraków


Zamów online lustro w dowolnym wymiarze i odbierz je osobiście w Krakowie.  Zapraszamy do zapoznania się z naszym konfiguratorem, który umożliwia dobór wymiarów, obróbki krawędzi, grubości tafli oraz niezbędnych akcesoriów montażowych. Dostarczamy zarówno małe lustra do łazienek czy przedpokojów jak i duże formatki do siłowni i sali tanecznych.  Jeśli planujesz indywidualny projekt, zachęcamy do kontaktu n naszym konsultantem. 

U nas zyskujesz:

•  Lustro docięte co do mm i co do złotówki
•  Możliwość odbioru osobistego/dowozu/montażu w Krakowie
•  Atrakcyjną cenę
•  Gwarancję znakomitej jakości

Nasze lustra

Posiadamy w ofercie lustra na wymiar o grubości 4 i 5 mm, docinane z formatki 250x320cm. Nasze lustra wykonane są zgodnie z normą PN-EN 1036 i charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na wilgoć i korozję. Dodatkowo oferujemy akcesoria takie jak: zawieszki o rozmiarach 80x80mm, 160x80mm i montażowy klej silikonowy.

Jeśli zależy ci na bezpieczeństwie, istnieje możliwość podklejenia lustra folią ochronną, która w razie stłuczenia. przytrzyma odłamki tafli. Folia przydaje się, gdy chcemy zamontować lustro w miejscu publicznym, gdzie wymogi bezpieczeństwa grają kluczową rolę.

Posiadamy lustra w kolorze: srebrnym, brązowym i grafitowym. Lustra srebrne są najpowszechniejsze i służą do przeglądania się w odróżnieniu od luster: brązowego i grafitowego, które stanowią najczęściej element dekoracyjny. Lustra kolorowe spotykamy najczęściej jak dodatek dekoracyjny w restauracjach, sklepach czy firmach.

Montaż

Lustra można przykleić do ściany/glazury bądź powiesić na zawieszkach. Przy mniejszych wymiarach – do 1,2 m2 – polecamy wieszanie lustra, natomiast przy większych, zalecamy klejenie.

W menu "lustra na wymiar", możesz znaleźć video prezentujące montaż lustra na zawieszkach, klejenie lustra o małej powierzchni oraz luster o większych formatach. Zachęcamy do samodzielnego montażu! Jeśli chcesz zamontować lustro bądź umówić się na pomiar, skontaktuj się z nami – numer telefonu znajdziesz pod następującym linkiem: Lustra na wymiar Kraków – kontakt.

Pomoc online

Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z naszym konsultantem lub wyślij e-mail, pod podany niżej adres:
Telefon: 664 320 254
E-mail: sklep@twojszklarz.pl
Skype ID: twojszklarz

1. Przyklejanie lustra

Najprostszym i najmocniejszym sposobem jest klejenie lustra. Dobrze przyklejone lustro jest bardziej odporne na stłuczenie niż przykręcone, jego elementy po stłuczeniu zostają przytwierdzone do ściany co sprawia że jest to również bezpieczniejsza metoda. Jeżeli umieszczamy lustro na płytkach w łazience zdecydowanie powinniśmy zastosować klej, w tym wypadku nie będzie później żadnych problemów z demontażem, klej odcinamy długim ostrym narzędziem jak bżeszczot, a później usuwamy reszte kleju z płytek, bez żadnych obaw że możemy je uszkodzić.

Najlepszy klej

Klej musi być produktem specjalnie przeznaczonym do klejenia luster. Ma wtedy odpowiednią konsystencję, ułatwiającą montaż
oraz krótki czas wiązania. Nanosi się go małymi plackami za pomocą specjalnego pistoletu. Tak, aby do kleju mogło docierać
powietrze, niezbędne do wyschnięcia. Warstwa musi być w miarę cienka, ponieważ gruba utrudnia wiązanie kleju.

Zobacz wideo jak naklejać lustro

2. Wieszanie lustra na uchwytach

Zamawiąc lustro w naszym serwisie możesz w podpunkcie akcesoria wybrać zawieszki, które są drugą najpopularniejszą formą montażu. Są one przyklejane w zakładzie na tylną lakierowaną powierzchnie lustra. Klient otrzymuje produkt gotowy do wieszania, co wymaga tylko wywiercenia otworów w ścianie i umieszczenia w nich haczyków lub śrub. Spad który powstaje w wyniku użycia zawieszek, redukuje się naklejąjąc na dolnej krawędzi lustra tzw. odbojniki (naklejane mikro gąbki).