Zamawianie lustra na wymiar

lustra na wymiar

Bez tracenia czasu na dojazd ani na dzwonienie do zakładu szklarskiego. Dziś najprostszym sposobem zamówienia lustra na wymiar jest skorzystanie z internetowego konfiguratora, który pozwoli samodzielnie określić wszystkie parametry. Złożenie zamówienia zajmuje nie więcej niż kilka minut.

Konfigurator na stronie twójszklarz.pl przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces składania zamówienia. Na czym zatem polega zamawianie lustra na wymiar?
Pierwszym krokiem jest wybór jednego punktu obsługi. Aktualnie nasze punkty znajdują się w 8 miastach (Chorzów, Kraków, Poznań, Rzeszów, Tarnów, Warszawa, Wrocław. Łódź).

Następnie należy określić kształt i wymiary lustra oraz zdecydować się na jeden z trzech typów: srebrne, grafitowe lub brązowe. Do decyzji klienta należy również wybór grubości szkła i obróbki krawędzi: ostrej, gładkiej lub z ozdobną fazą. Ponadto kreator umożliwia wyposażenie lustra w zawieszki lub wykonanie otworów.

Po określeniu parametrów lustra na wymiar, można kontynuować zamawianie kolejnych tafli lub przejść do kasy. Twójszklarz.pl oferuje wygodne dla klientów sposoby zapłaty: tradycyjnym przelewem na wskazany numer rachunku lub ekspresową płatność, której bezpieczeństwo zapewnia system Dotpay.

Dyskusja — Brak komentarzy